לוגו אתר מעבר תסכית

סדרת תסכיתי מתח, מסתורין, מדע בדיוני ואימה.

בעזרת שימוש בטכנולוגיית ה"סאונד במרחב", בקאסט שחקנים, ובכתיבה ועריכה מודרנית מעבר תחזיר את עולם התסכיתים למרכז הבמה (והאוזניות).

תסכית

במשך עשרות שנים תסכיתים היו מרכז הבידור העולמי, ומעבר היא זאת שתחזיר את זה.

 

תוכניות האודיו הרדיופוניות היו הסרטים והסדרות של פעם. זאת אומרת שכמו שהיום אנשים יושבים בסלון וצורכים תוכן, כך היה גם אז. אך במקום טלוויזיה, אנשים ישבו מסביב לרדיו, לטרנזיסטור, ומאזינים לסיפורים על עולמות רחוקים: על גיבורים ועל הרפתקאות ענקיות. עולם תוכן כל כך עשיר ועצום, שאנחנו חבים לו רבות. עולם התרבות שלנו לא היה מה שהוא בלעדיו.

 

לאט לאט עולם התסכיתים דעך בשל כניסת הקולנוע והטלווזיה. עד שהיום צעירים לא מכירים כמעט את המונח. אבל בזכות עליית הפודקאסטים ושיפור טכנולוגיים בתחום האודיו, קל וטוב היום יותר מתמיד ליצור סיפורים שמסופרים דרך האוזניים. 

 

זה מה ש"מעבר" רוצה להחזיר: את העולמות המדהימים שאפשר ליצור רק דרך אודיו. להביא סאונד מצוין וסיפור מעניין ולהחזיר לגדולה את עולם התסכיתים.

ז'אנרים

מעבר לוקחת השראה גדולה מתסכיתי העבר יחד עם השפעה גדולה מהתרבות העכשווית. בכל פרק נספר סיפור אחר: סיפורי מדע בדיוני, מסתורין, מתח ואימה.

חלק מהסיפורים יהיו סיפורים מעובדים ליצירות קלאסיות וחלק סיפורים מקוריים.

סאונד במרחב

טכנולוגיה שהופכת את כל הצלילים שתשמעו בתוכנית מעבר לתלת מימדיים, כל מה שצריך הן אוזניות. בזכות טכנולוגיית הסאונד במרחב – Binaural Effect אפשר ליצור עולמות מדהימים ולשקוע בתוכם.

איך שומעים את התוכנית?

אייקון אתר מעבר תסכית בגדול

מנוי חודשי

קבלו את כל פרקי מעבר מתי שהם יוצאים.

 

וגם: תכני מאחורי הקלעים, פקסול התוכנית, ובתשלום נוסף: השתתפות בלייבים וקרדיט בתוכנית.

תשלום חד פעמי

קניית הפרקים פה באתר בכל פעם שפרק יוצא.

דילוג לתוכן